Wideopodsumowanie: 38. PZU Maraton Warszawski (2016) Wideopodsumowanie: 38. PZU Maraton Warszawski (2016)
38. PZU Maraton Warszawski przeszedł do historii. Dzięki poniższej kompilacji filmów video, zobaczmy jak było podczas tegorocznej edycji. 38. PZU Maraton Warszawski: wyniki Ezekial... Wideopodsumowanie: 38. PZU Maraton Warszawski (2016)

38. PZU Maraton Warszawski przeszedł do historii. Dzięki poniższej kompilacji filmów video, zobaczmy jak było podczas tegorocznej edycji.

38. PZU Maraton Warszawski: wyniki

Ezekial Omullo zwyciężył w 38. PZU Maratonie Warszawskim! Ezekial dobiegł do mety uzyskując czas 02:08:55. Drugie miejsce zajął Chebii Douglas Kipsanai (02:11:26). Na trzecim miejscu na podium uplasował się Kimwetich Dominic Kangor (02:11:49). Pierwszy Polak na mecie to Yared Shegumo. Yared dobiegł do mety w 02:15:05.

Najszybszą kobietą 38. PZU Maratonu została Kibiwott Gladys (Bahrajn), która na metę dotarła w czasie 02:36:34. Zaraz za nią na podium znalazły się Wubishet Tizita Niguse (Etiopia) z czasem 02:37:31 oraz Muia Jane Mwikali (Kenia) z czasem 02:39:11.

Pierwszą Polką na mecie została Anna Szyszka z czasem 02:50:18.

Relacje

Jak jest na maratonie? 38 PZU Maraton Warszawski – Marzenia Do Zrobienia #21 (12 minut)

Relacja Onetu z maratonu i akcji „Biegam Dobrze” (2:27)

Relacja kanału 1second Studio (0:57)

Maraton oczami WWF Polska (0:56)